בניית אתרים באיכות אחרת

למידע נוסף

נוכחות ברשת

אם אין לך את זה אתה לא קיים

שיווק תוכן

למידע נוסף

וורדפרס

לפעמים הנזק מאפיל על התועלת

מה לעשות עם אתר איטי

צור אתנו קשר ונייעץ לך ללא כל התחייבות

קידום אורגני

מה זה ולמה זה חשוב

למידע נוסף

כפתור הלייק לפייסבוק

לפעמים מונע ביקור בדף שלך

מקצוענות
זה שם המשחק
א

ם האתר שלכם לא בנוי על הטכנולוגיות החדישות ביותר, הלקוח אליו אתם מכוונים לא יגיע אליכם! ואם הוא יגיע, הרי שלפני שתספיקו לאמר לו משהו, הוא יעזוב לאתר אחר.
להמשך קריאה ...

העיצוב 'המדליק' והיפה ביותר לא יעזור אם הוא יטען באיטיות שתגרום לגולש לחכות. כל מילות המפתח המתוחכמות, כל הביטויים שנרכשו בגוגל לא יחזיקו את הגולש זמן מספיק כדי להסביר לו מה אתם מציעים. האתר שלכם יראה טוב ביחס ישר ליכולת הטכנולוגית המושקעת בו. טובי המוצרים והרעיונות, יראו גרוע אם לא יוצגו כראוי על מגוון המסכים והמכשירים באמצעותם גולשים ברשת. הגולש הממוצע מעניק לכם 7.5 שניות לפני שהוא מחליט להישאר או לעזוב את האתר. אם הוא החליט לעזוב אבדתם אותו, כנראה לתמיד ומישהו אחר זכה בו.
גם האנשים הסבלנים ביותר לא אוהבים לעמוד בתור. אין זה משנה אם התור הוא בבנק, בשדה התעופה או בדוכן פלאפל כולנו נעשים משועממים או נרגזים אם זה לוקח יותר זמן מאשר אנו מצפים שייקח.
העניין נבחן בניתוח מעמיק שנעשה על שרתי אינטרנט. מאחר ואין הבדל בהתנהגות אדם בין אם הוא מחכה לדף האינטרנט שיטען או למנת הפלאפל שלו, כולנו רוצים את המנה שלנו עכשיו! אם התור איטי מדי נעבור לדוכן אחר באותה מידה אם הדף נטען לאט מדי נעזוב את האתר!
אז עד כמה באמת חשובה המהירות ?
ראשית דבר חשוב לציין כי גוגל רואה במהירות את אחד הדברים החשובים ביותר לאתר האינטרנט הם מדברים, כותבים ונואמים על כך בכל הזדמנות.
חשוב לציין כי מהירות הדף נמצאת בין 200 הפרמטרים לפיהם מדרגת גוגל את איכות האתר וחשוב יותר מזה אתרים שניגשים אליהם באמצעות מכשירים סלולאריים עלולים ‘להיענש’ בגין טעינה איטית.
הנה כמה עובדות מעניינות:

 • לפי מחקר שנעשה ע”י Radware מתברר ש 51% מצרכני הקניות המכוונות בארה”ב טענו שאם האתר איטי מדי הם לא ישלימו את העסקה.
 • עוד התגלה כי בשנת 2010 דף שנטען בכ- 6 שניות סבל מירידת יחס המרה של 40%. בשנת 2014 ירידת יחס ההמרה התבטאה בכ- 50%.
 • מסתבר כי 47% מהמשתמשים מצפים כי דף האתר יטען בתוך 2-3 שניות.
 • מלבד העובדה שהמהירות משמחת את הגולש, המהירות טובה לעסקים. ארגון Strange Loop הצהיר כי כל השהיה של שניה פירושה הפסד של 7% במכירות.
קרא אודות בניית אתר נכונה
וורדפרס
מתי כדאי להשתמש ומתי לא
ה

שימוש במערכות ניהול תוכן כגון Wordpress, Joomla או Drupal הוא נרחב אולם במקרים רבים מדי אופן השימוש, מסב יותר נזק מאשר תועלת
להמשך קריאה ...

ותחילה החדשות הטובות:
מעל 70 מיליון אתרי אינטרנט מופעלים על גבי וורדפרס. מעל 50% מהבלוגים הנמצאים ברשימת ה-100 הטובים ביותר מופעלים ע”ג אתרי וורדפרס. וורדפרס מחזיקה מעל 55% מכלל מערכות ניהול התוכן בעולם ולמשהו חדש בעולם האינטרנט יהיה זה רק טבעי לחשוב שוורדפרס היא האופציה היחידה ליצירת בלוגים ואתרי אינטרנט.
אז מהן החדשות הטובות ? שזה לא באמת כך!
מה שנכתב כאן לא נועד לתקוף את וורדפרס. וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן מעולה, אלא שהשימוש שנעשה בה כפלטפורמה לייצור אתרי אינטרנט, פעמים רבות אינו קשור למטרה לשמה נוצרה וורדפרס (ניהול תוכן) והתוצאה המתקבלת בסוף תהליך כזה סובלת מבעיות חמורות שתוצאתן הסופית אתר אינטרנט גרוע! להלן חלק מהבעיות:

 • וורדפרס פגיעה מאד ברמת הבטיחות שלה.
 • למרות המחיר הזול לכאורה התוצאה הסופית של אתר וורדפרס שאינו בלוג פשוט יכולה להגיע לסכומים גדולים מאד.
 • אתר וורדפרס דורש עדכון מתמיד של גרסאות תוכנה.
 • אתר וורדפרס עושה שימוש במקורות חיצוניים רבים שאינם קשורים זה לזה ואינם מסונכרנים למקרה של עדכון.
שיווק תוכן
למה צריך את זה
ש

יווק תוכן הוא אחד הבאזוורדס המדוברים ביותר בזמן האחרון, ולא בכדי. שיווק שהלקוחות בוחרים להיחשף אליו מרצונם? אולי סוף סוף נמצאה דרך לנסות ולעקוף את החוק בן מאה השנים שניסח הסוחר האמריקני ג'ון וונאמיקר שאמר, "חצי מתקציב הפרסום שלי הוא בזבוז מוחלט, הבעיה שאני לא יודע איזה חצי"?
להמשך קריאה ...

לדברי גדי שמשון, מומחה לשיווק תוכן באינטרנט,
שיווק תוכן הוא כל מהלך שיווקי אסטרטגי שעיקרו ייצור, הפצה ושיתוף של תוכן המיועד לענות על צרכים שונים של לקוחות פוטנציאליים. כאשר עושים זאת נכון, מתגלה שוב נכונות האמרה של ביל גייטס "התוכן הוא המלך".
לבלוט בתוך העומס. אנו נמצאים בעולם בו כולנו מופגזים באלפי מסרים שונים מדי יום - ממודעות קופצות באתרים, דרך פרסומות ופרסום סמוי בטלוויזיה ועד שיחות טלפון הזויות מהישיבה הקדושה בקבר רחל. עומס שלא ברור עדיין האם המין האנושי מסוגל בכלל להתמודד איתו. עומס שגורם לכולנו - לקהל - פשוט לפלטר החוצה כמה שיותר מהמסרים שמנסים לפלס את דרכם אלינו. כאשר אנו מייצרים תוכן טוב, מדוייק, ממוקד, מכובד ומכבד - ומפיצים אותו באינטרנט - אנחנו יוצרים מערכת יחסים חדשה עם הקהל. במקום לרכב על גב התוכן או להסתיר אותו מהלקוח, אנו מציעים את עצמנו, התוכן שלנו, כדבר האמיתי.

קידום אורגני
מה זה ולמה זה חשוב
ק

קידום אורגני הוא קידום האתר במנועי חיפוש באמצעות פעולות המתבצעות במטרה לשפר את מיקומו (יותר נכון מיקומי דפי האתר) בתוצאות החיפוש של מנועי החיפוש השונים.
להמשך קריאה ...

קידום אורגני הוא בעצם קידום האתר במנועי חיפוש באמצעות פעולות המתבצעות במטרה לשפר את מיקומו (יותר נכון מיקומי דפי האתר) בתוצאות החיפוש של מנועי החיפוש השונים.
מנועי החיפוש עונים על שאילתות המורכבות ממילות חיפוש. כל מנוע חיפוש מקבל שאילתה ומחזיר תוצאות מסודרות לפי הרלוונטיות של אותן מילות חיפוש. בדרך כלל, רוב הגולשים צופים רק בתוצאות המתקבלות בדף התוצאות הראשון או השני, ואינם טורחים לבדוק תוצאות המופיעות בדפים שמעבר לכך. דבר זה הוא הגורם הישיר לרצונם של בעלי האתרים להופיע בראש הטבלה של מנועי החיפוש.
התוצאות המוחזרות ע”י מנוע החיפוש מכילות, בדרך כלל, שני סוגי הפניות:

 • תוצאות המוחזרות כתגובה למילות החיפוש.
 • פרסומות המשולבות בראש התוצאות או בצידי העמוד, בפרט קישורים ממומנים הקשורים למילות החיפוש.
 • קידום אורגני הוא קידום בתוצאות החיפוש האורגניות, הלא ממומנות, המוצגות בעמוד תוצאות החיפוש.
המשך למאמר המלא.
מה לעשות
עם אתר שעובד לאט
א

ם הסימן הבא כזה או דומה לו מופיע לגולש באתרכם יותר מדי פעמים ולאורך יותר מדי זמן התקשרו ונבדוק את האתר חינם וללא התחייבות מצדכם.

יעוץ חינם

אם אתם מעוניינים ביעוץ בכל הקשור לאתר שלכם מלאו את הפרטים ונתקשר לתיאום פגישה ללא כל התחייבות.

סרטי תדמית

 • voyager1329
 • yehuda.shimshon@gmail.com
 • (077) 555-8514
 • (052) 222-3787